KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14156035
nr 1415 6035
Harald Gallén
(1880-1931), Finland
Signerad, daterad 1924. Akvarell, bildmått: 34x42cm, yttermått inklusive ram: 38x47cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 19:57:04
30/8 11:36:57
500 kr
30/8 19:52:04
Harald Gallén
Läs mer om Harald Gallén